کمی درباره من!!

 

داستان از جایی شروع شد که به دلیل علاقه به کار های فنی کل تحصیلاتم رو در رشته برق گذروندم ، حوزه ای که به مدت ۶ سال داخلش فعالیت تمام وقت داشتم و رزومه به نسبت خوبی تونستم داخلش بسازم که شامل  اجرا بیش از ۲۰۰ واحد هوشمند سازی ساختمان ، پیمانکاری با شرکت های بزرگی همچون هواپیمایی و … بود.

همچنین در این میان چند مجموعه برقی نیز راه اندازی کردیم که فعالیت آن بر محوریت خانه هوشمند،BMS ، استخر هوشمند ، گلخانه هوشمند ، درب های اتوماتیک و اتوماسیون صنعتی بود .

اما پس از مدتی داخل مجموعه های خودمون با چالش های برخوردیم که از نوع مسائل فنی نبود بلکه مربوط به اصول کسب وکاری میشد که تا بحال بهش بی تفاوت بودیم به همین دلیل مجبور شدم در کنار مسائل فنی به آموزش های کسب و کار بپردازم و بهایش برای من محدود کردن فعالیت کاری در بازه یک سال ونیم بودش که صرف آموزش های از جمله: کارآفرینی  – مدیریت – بازاریابی – دیجیتال مارکتینگ  – برند سازی – بیزینس کوچینگ و … به صورت فشرده بود.

 بعد از آن به علت علاقه ای که به این حوزه پیدا کردم مسیر 1401 کمی متفاوت شد و وارد چندین مجموعه تحت عنوان مشاور توسعه کسب و کار شدم تا به عنوان یک حامی باعث رشد آنها شوم.

درباره سال 1402 هم چیزی نمیگم تا زمانی که ساخته شود

 

برخی از مجموعه های ما